Hakkımızda

Firmamız

AYKU ASFALT İNŞAAT

Kalite asla tesadüf değildir.

Asfalt sektörünün parlayan yıldızı AYKU ASFALT İNŞAAT, sektörün nabzını tutan tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla her daim dinamik, inovatif bakış açısı ve mükemmeliyetçi yaklaşımıyla hizmet vermektedir.
Türkiye’nin tüm stratejik noktalarında, inşaat sektöründen büyük proje ve yapılara, ulaşım ve üstyapı sektörü gibi birçok sektöre hizmet veren ve hızla gelişen Ayku Asfalt ve İnşaat Gücünü güncellenen bilgi birikim ve deneyimini güvenen köklerinden almaktadır.
Ayku Asfalt İnşaat en ileri teknolojiye sahip makine parkuru ve deneyimli ekibiyle mevcut ve olası projelerin yüksek kalite ve hızla müşterilerine hizmetlerini sürdürmektedir.
2011 senesinde temelleri atılan AYKU ASFALT İNŞAAT kurulduğu yıl itibari ile tamamladığı projeler ve farklı üst yapı uygulamaları ile sektördeki yerini güven ve kalite odaklı hizmet politikası öncülüğünde korumaya devam etmektedir.
Ayrıca Türkiye’de yabancı sermaye ortaklı olan en uzun ulaşım yolu, Kuzey Marmara Otoyolu projesinde asfalt bordür yapım projesinde yer almıştır.
Ayku Asfalt İnşaat’ın hedefi müşterinin günlük ve proje işlerinde ki tüm ihtiyaçlarını karşılarken ulaşım hatlarına katkıda bulunmaktır.

Değerlerimiz

Misyonumuz

“Hizmet, Kalite, Güven” misyonumuzun, tüm faaliyetlerimizde kusursuz yer almasını sağlayarak istikrarla topluma faydalı projeler üretmek.

Vizyonumuz

Ülkemizde gösterdiğimiz başarılara, yenilerini ekleyip küresel bir marka haline gelerek sadece lider değil öncü olmak.